Bruttó bér: 738  Ft Bruttó bér: 648  Ft Bruttó bér: 666  Ft Bruttó bér: 747  Ft Bruttó bér: 630  Ft Bruttó bér: 900  Ft Bruttó bér: 648  Ft Bruttó bér: 729  Ft Bruttó bér: 675  Ft Bruttó bér: 711  Ft

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Martini Pékség

3.kerületi pékségbe azonnali munkakezdéssel eladók jelentkezését várjuk HÉtfŐtŐl-PÉntekig tartó munkarendbe, Szabad HÉtvÉgÉvel!

Előny: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladat: pulton keresztül történő kiszolgálás,
kasszázás
takarítási munkák
árufeltöltés

Munkaidő: 2 műszakos beosztás, váltott műszakban

Fizetés: nettó 160.000 Ft

Jelentkezni e-mailben, önéletrajz küldésével lehet az alábbi címen:
baji890428@freemail.hu vagy a +36202540287, +36308598454 telefonszámokon!
Feladás dátuma: szeptember 11. 10:41.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel