Eladót Keresünk (ABC, Zöldség-Gyümölcs)

Feladás dátuma:

ápr 5., 01:43

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Eladó

Leírás

Eladót keresünk - Hosszú távra!

Budapest 18 kerületi 0-24 ABC, Zöldség-Gyümölcs üzletünk jó csapatába keresünk eladót. Ha szeretnél bejelentést, fizetett szabadságot, normális, kb 8 órás műszakot egy jó társaságban eltölteni várjuk fényképes önéletrajzodat.
Éjszakai, illetve vegyes műszakra is keresünk!

Feladatok:
-vevők kedves és segítőkész kiszolgálása
-áruátvétel, szavatossági idő figyelése
-pult feltöltés, üzlet tisztán tartása, stb.
Jogosítvány Előny! Zöldség-gyümölcs tapasztalat előny!
(Csak az jelentkezzen, aki komolyan gondolja... ha a megbeszélt interjún sem jelenik meg valaki vagy a próbanapra sem jön el, az miért adja be a jelentkezését...?)

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 119827051