(Hirdetés azonosító: 83204755) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 118 500  Ft / hó Bruttó bér: 105 000  Ft / hó Bruttó bér: 123 000  Ft / hó Bruttó bér: 123 000  Ft / hó Bruttó bér: 150 000  Ft / hó Bruttó bér: 121 500  Ft / hó Bruttó bér: 108 000  Ft / hó Bruttó bér: 121 500  Ft / hó Bruttó bér: 109 500  Ft / hó Bruttó bér: 105 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: VIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Bolti eladó
Cégnév: Kft

Leírás

Élelmiszer üzletbe eladókat, árufeltöltőket keresünk.
Közelmúltban /VIII ker. Rákóczi út / nyílt üzletünk csapatának bővítésére keresünk új munkatársakat.

Jó hangulatú csapatba várunk, tartozz Te is hozzánk!!!

A lelkiismeretes munkát kiemelt bérrel honoráljuk.
Fontos nekünk a jó munkahelyi légkör mindenki elégedettségére.

Kereskedelmi gyakorlat elengedhetetlen, az angol nyelv társalgás szintű ismeretét kiemelt előnyként kezeljük.

Ugyanitt kávézóba, pultos munkatársakat keresünk a fentiek figyelembevételével.

Jelentkezni, FÉnykÉpes ÖnÉletrajzzal Lehet Az Lsmeteor55@gmail.com E-Mail CÍmen

TÜntesd Fel Melyik ÁllÁst SzeretnÉd Megpályázni
Feladás dátuma: szeptember 17. 19:06.

Kapcsolatfelvétel