Életed munkája - Kertészeti cégünkbe keresünk új csapattagokat

Feladás dátuma:

márc 9., 11:14

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Kertész

Leírás

Üdvözöllek!

Nem hétköznapi kertészeti cégünkbe keresünk új csapattagokat. Nálunk a csapat az első!
Különösen fontos számunkra a jó hangulat, ezért minden évben elutazunk egy hétre a csapat által választott helyre egy csapatépítő táborozásra, természetesen a cég költségére.
Ezenfelül 1-2 havonta tartunk további csapatépítést: étterem, paintball, mikor mit szavazunk meg.
A kiváló Csapatunk a védjegyünk!

Mit tudunk nyújtani számodra:
- Folyamatos fejlődést, tanulást
- Teljes munkaruházatot
- Bejelentést, fizetett szabadságot
- Ténylegesen korrekt, versenyképes, tudásodhoz és munkádhoz igazított fizetést
- Igényes munkákban való részvételt
- Profi szerszámokat

Mit várunk el Tőled:
- Legyél csapatjátékos
- Legyél igényes a munkádra, precíz és pontos
- Kertészeti szaktudás / tapasztalat előny, de nem feltétel
- B típusú jogosítvány és jártasság a vezetésben még nagyobb előny, de nem feltétel

Miket csinálunk:
Főleg teljeskörű kertépítéseket vállalunk, amiben ténylegesen mindent mi végzünk el (legyen az fa pergola, térkövezés, kerti tó, kerti hifi, ágyások építése stb..)
Természetesen kertgondozást is végzünk, illetve bel és kültéri zöldfalakat is telepítünk és karban is tartunk.
Munkáink túlnyomó részét Budapesten végezzük, de néha vidéken is dolgozunk.
A képeken látható kerteket mind mi építettük.

Nézz szét munkáink között, ismerd meg jobban csapatunkat a tolgyfakert pont hu oldalon.

Hogyan jelentkezhetsz:
Fényképes önéletrajzodat e-mailben küldd el számunkra.
Telefonon semmilyen tájékoztatást nem tudunk adni, kérünk telefonon ne keress minket. Ha kérdésed van, e-mailben tedd fel.
Minden e-mailes megkeresésre válaszolni fogunk.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 134870155