Bruttó bér: 245 000  Ft / hó Bruttó bér: 287 000  Ft / hó Bruttó bér: 290 500  Ft / hó Bruttó bér: 266 000  Ft / hó Bruttó bér: 273 000  Ft / hó Bruttó bér: 283 500  Ft / hó Bruttó bér: 269 500  Ft / hó Bruttó bér: 255 500  Ft / hó Bruttó bér: 350 000  Ft / hó Bruttó bér: 262 500  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Műszaki előkészítő
Cégnév: Wayet Service Kft

Budapesti Magasépítő cég Építés Vezetőt keresünk hosszú távra.

Főbb feladatok :
Alvállalkozók és saját alkalmazottak irányítása
Anyag rendelések leadása
Műszaki rajzok olvasása és betartása
Alvállalkozók elszámolásainak ellenőrzése
Egyeztetés, beszámoló a cégvezetésnek
Projektek helyszíni koordinálása

Az álláshoz tartozó követelmények :
Műszaki affinitás
Középfokú/technikus építőipari végzettség.
Számítógépes felhasználói ismeretek MS Office (leginkább
Excel)
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság

Egyéb információ az állásról:
Páljakezdőknek fejlődési lehetőség
Kezdés várható időpontja: Azonnal
Magas fizetés
Hosszú távú munkalehetőség
Jó hangulatú csapat

Jelentkezni lehet
telefonon a +36703303746 vagy
email: wayet@wayet.hu
Feladás dátuma: augusztus 10. 18:42.

Kapcsolatfelvétel