Építész kollégát keresek

Feladás dátuma:

szept 14., 10:14

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Építészmérnök

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Budapest XVII. kerületi építészmérnök pályakezdő vagy némi gyakorlattal rendelkező, végzett építész kollégát vagy kolleginát keres.

Feladatok:
- Családi - és társasházak építész terveinek feldolgozása
- Ipari csarnoképületek terveinek összeállítása
- Kisebb középületek tervezése
- Belvárosi társasházak felmérési terveinek elkészítése (tetők, körfolyosók stb)
- majd árazatlan kiírás összeállítása (segítek az elején)
- szükséges műszaki leírások elkészítése (segítek az elején)

Elvárás:
- építész végzettség /esetleg műszaki rajzoló végzettség/
- építész irodai és kivitelezői gyakorlati érdeklődés egyaránt
- önálló, átgondolt, gondos, igényes munkavégzés
- Archicad program tervi feldolgozásokhoz szükséges ismerete
- Excel, Word alapszintű kezelése
- OTÉK és egyéb építési jogokban némi jártasság

A munkák nagyrésze Budapest és Pest megyéhez kötődik, így olyanok jelentkezését várom, akiknek nem gond, ha egy héten 1-2 alkalommal helyszínre kell menni, és felmérést vagy bejárást kell végezni! A közlekedés módját megbeszéljük!
A tervező iroda Budapest XVII kerület Napkelet utcában van. Munkavégzés rugalmasan homeoffice-ban és irodában történik, megegyezés szerint.
A jelentkezőtől szeretnék kérni egy rövid önéletrajzot és néhány építész tervlapot amit maga készített el a tervező programmal. (alaprajzok, metszetek, homlokzatok, kis projekt is tökéletesen megfelel)

Kérném az önéletrajzba a bérigény megjelölni.
(Munkavégzéshez szükséges eszköz biztosítási igényét és a közlekedés módját is kérném megjelölni.)

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149349839

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 10 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!