(Hirdetés azonosító: 80334050) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 420  Ft / óra Bruttó bér: 450  Ft / óra Bruttó bér: 438  Ft / óra Bruttó bér: 480  Ft / óra Bruttó bér: 480  Ft / óra Bruttó bér: 486  Ft / óra Bruttó bér: 450  Ft / óra Bruttó bér: 600  Ft / óra Bruttó bér: 432  Ft / óra Bruttó bér: 456  Ft / óra
- 20 % Céges Multirégió Fejér, Somogy, Zala

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

Leírás

Vagyonőröket keresünk Budapesten lévő építkezésre !
Ezen a téren szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.
( 24/24 , illetve 12 órás szolgálatok )
Fizetés, feladtok, megbeszélése telefonos egyeztetés után személyesen.
Jelentkezni hétköznapokon: 08.00 - 18:00 között .
Hétvégén: 08:00- 15:00 ig

Érdeklődni Mali Norbertnál a következő telefonszámon:
0630/ 9640655.
e-mail cím: mbmenkft@gmail.com
Feladás dátuma: augusztus 16. 12:11.

Kapcsolatfelvétel