Bruttó bér: 600 000 Ft / hó
Országos
Kerület: XIV.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, fényképes önéletrajz, motivációs levél
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Hollandia
Munkakör megnevezése: Egyéb szakmunkás
Cégnév: mworkx

Az Mworkx Arnhem es kornyeken levo letezo ingatlanok felujjitasara es karbantartasara szakosodott epitoipari ceg.
Ugyfeleink kozt megtalalhato mind a magan szektorbol mind a kereskedelmi szektorbol.
Folyamatosan keresunk uj tapasztalt epitoipari dolgozokat magas szintu lelkesedessel es elkotelezettseggel.
Rendelkezel epitoipari tapasztalattal es szakkepesitessel az alabbi teruleteken:
- festes
- szarazepites
- vakolas
- burkolas
- asztalos munkak
- villanyszereles
- szerelvenyezes
Es egy uj kihivasra vagysz kulfoldon, Hollandiaba de egy teljesen magyar epitoipari szemelyzettel?
Akkor kerlek jelentkezz erre a hirdetesre.
Amit kinalunk:
- szallas
- magyar felugyelet az osszes projekten
- magas szinvonalu szerszamok es felszereltseg
- jo fizetes
- gyakran kozos szabadidos program vasarnaponkent
Elvarasaink:
- tapasztalat es szakkepzettseg a fenn emlitett teruleteken
- fuggetlen dolgozo magatartas
- lelkesedes es elkotelezettseg
Ha erdekelt vagy egy izgalmas es kihivasokkal teli epitoipari tapasztalatra Hollandiaba, kerlek jelentkezz mielobb erre a hirdetesre.
Kuldj e-mailt az oneletrajzoddal es a szemelyes adataidat tartalmazo kiserolevellel az:
antal.horvath@yahoo.com cimre.
Remeljuk, hogy latunk hamarosan!
Mworkx
www.m-workx.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel