Építőipari Vállalkozókat , Generálkivitelezőket Keresünk

Bruttó bér:

50 000 000

Ft / hét

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Egyéb

Leírás

Tisztelt érdeklődő!

Azonnali munkakezdés, folyamatos munkaterület egész évre.
Heti pénzkifizetést ajánlunk az alábbi igények szerint.

Bemutatkozónk:
Nagy múlttal és komoly kapcsolatrendszerrel rendelkező cég vagyunk. Megnövekedett megbízásaink céljából, 2024-ben újra kapacitás bővítésbe kezdünk.

Üzleti partner vállalkozásokat keresünk országosan és főképp budapesti, debreceni munkákra. Kisebb-nagyobb építőipari munkavégzéshez keresünk a felsorolásban található területekre partnereket a folyamatban lévő lakossági és céges ügyfeles projektjeinkhez.

Leggyakoribb területek:

- Generálkivitelezés Kiemelten!
- tervezés
- bontás, kézi-gépi
- földmunka, kézi-gépi (ütvefúrótól a bobcat, kotró rakodó, nagy kotró, billencs, henger stb) Kiemelten!
- útépítés
- térkövezés
- vasszerelés
- betonozás (mixer gép) Kiemelten!!
- lakatosmunkák Kiemelten!
- kőműves munkák
- zsaluzás
- gépi vakolás Kiemelten!
- burkolás
- épületgépészet
- villanyszerelés
- légtechnika
- víz , gáz, fűtésszerelés
- gipszkarton
- festés, glettelés
- csarnok és fémcsarnok építés, Kiemeltem!
- szendvicspanelezés
- tetőfedés, bádogolás
- nyílászáró beépítés, üvegezés
- hőszivattyú bekötés, Kiemelten!
- napelem szerelés
- épülettakarítás, Kiemelten!

-Munkaerő közvetítők, Üzletkötők jelentkezését is szívesen várjuk

Felújítandó és épülő Épülettípusok: házak, lakások, társasházak, köz vagy magánépületek, csarnokok és gyárak

Kérjük kattintson weboldalunkra a lap alján található adatlap kitöltéshez vagy írjon nekünk egy bemutatkozó emailt és ügyvezető igazgatónk másnap felveszi önnel a kapcsolatot:

Üdvözlettel,
Dávid Anikó irodavezető asszisztens és az epitoiparosmunkak.hu Csapata.

Egyéb oldalaink, cégeink és referenciáink:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145081072

Jófogás alkamazás QR kód