Építőipari alvállalkozókat keresünk Magas Áron hosszútávra!!!

Bruttó bér:

12 500

Ft / óra

Feladás dátuma:

júl 13., 09:30
Országos

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Építőipari munkás

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

Építőipari alvállalkozókat keresünk hosszútávra 20-30 folyamatban lévő országos munkaterületeinkre!

Közel 3 évtizedes Generál Kivitelezői fővállalkozásunk 4 céggel, több Nívó díjjal és komoly tőkei háttérrel rendelkezik a beruházásaink lebonyolításaihoz.

Csak Minőségi vállalkozásokat keresünk leinformálható referenciákkal és komoly, szakképzett munkaerővel! Anyagot, állványt, projektvezetést, nagyobb gépeket biztosítjuk! Vállalkozói Szerződést adott ütemezésekkel, határidőkkel minden esetben megkötjük Önökkel!

Helyszíni bejárást, tervdokumentációk, árak egyeztetését követően 4-6 fős csapattal kipróbáljuk Önöket és amennyiben munkájuk minősége megfelelő folyamatosan is tudnak dolgozni a területeinknen!

Elszámolás és fizetés minden héten!

Általános Rezsióradíj: 7500-12500 Ft

Építőipari alvállalkozói kapacitást kőműves, gipszkartonos, festő, épületgépész, elektromos és lakatos szakmákban keresünk hosszútávra!

Munkaterületeink: Budapest, Pest, Borsod, Hajdú-Bihar, Szabolcs, Csongrád, Békés, Fejér, Komárom-Esztergom, Veszprém, Somogy és Zala vármegye

Tervdokumentációk, beárazott költségvetések, bejárás kapcsán kérem hívjon!

Zakar Tamás, Főmérnök

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 131082105

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 19 napja