Építőipari alvállalkozókat keresünk Őszi és Téli munkavégzésekhez!

Bruttó bér:

12 000

Ft / óra

Feladás dátuma:

feb 23., 09:30
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Építőipari munkás

Építőipari beruhásásainkhoz leinformálható, referenciákkal rendelkező cégeket, vállalkozásokat
keresünk Őszi és Téli folyamatos munkavégzésekhez! 26 éve működő ingatlanfejlesztő fővállalkozásunk
és leányvállalataink tőkereősek, bankgarancia, faktorálhatóság és heti fizetés az alvállalkozóinknak!
Elvárások: szakmunkás végzettség, alapeszközök, kézi szerszámok, minimum 3-5 éves munkatapasztalat,
4-8 fős csapatok, mobilitás, rugalmasság és a legfontosabb Minőségi Munka!
Keresünk:kőműves, festő, gipszkartonos, épületgépész, lakatos és villanyszerelő cégeket
Munkaterületeink: főleg Budapest, Pest megye de rendszeresen vannak munkáink Borsod, Hajdú-Bihar, Szabolcs,
Bács-Kiskun, Fejér, Veszprém, Somogy és Vas megyékben is!
Épületeink: Szállodák, Irodaházak, Logisztikai Épületek, Ipari Csarnokok, Magánklinikák, Luxus
Villák, Luxus Társasházak
Amit kínálunk: Magas munkadíj, árgarancia, hiánymentes anyag, segéd anyag, nagyobb gépek, pontos koordináció
és helyszíni műszaki vezetők több évtiztedes szakmai tapasztalattal, valós apró betűk nélküli
vállalkozói szerződések illetve 2-8 héttel a munkakezdések előtt bejárás, dokumentációk és tervezgetőség!

Palkovics Péter, főmérnök 30/ 341 8411

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 131082105

Kapcsolatfelvétel

Utoljára aktív: 7 napja