Bruttó bér: 159 600  Ft / hó Bruttó bér: 163 800  Ft / hó Bruttó bér: 163 800  Ft / hó Bruttó bér: 163 800  Ft / hó Bruttó bér: 151 200  Ft / hó Bruttó bér: 210 000  Ft / hó Bruttó bér: 165 900  Ft / hó Bruttó bér: 159 600  Ft / hó Bruttó bér: 159 600  Ft / hó Bruttó bér: 165 900  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs

Budapesti munkavégzésre jó referenciákkal és biztos anyagi és megrendelői háttérrel rendelkező Építőipari Cég keres irodai adminisztratív munkára munkatársat hossz távra.

Feladatok:
- szállítólevelek, számlák készítése
- szerződéskötés, teljesítések készítésé
-vevőkkel való kapcsolattartás e-mail, telefon.
- árajánlatok elkészítése

Elvárások:
-kiváló problémamegoldó készség
-jó kommunikáció készség
-képesség önálló munkavégzésre
-lojalitás, becsületesség
-felhasználói szintű számítógépes tudás
-műszaki beállítottság

Amit kínálunk:
- magas fizetés
- 6 fős fiatal, dinamikus csapat
- stabil vállalati háttér
- hosszútávú munkalehetőség
-céges telefon
-számitógép
-utazási hozzájárulás

- Pozíció megjelölésével
- Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, saját szavakkal* fogalmazott bemutatkozással.
- Email cím: muste.daniel@wayet.hu
Telefonon: +3670/3303746
Feladás dátuma: augusztus 10. 18:34.

Kapcsolatfelvétel