Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Építőipari munkás

Építőipari munkára keresünk szakembereket, azonnali kezdéssel!
Ha van 1-2 év festő, burkoló, vagykőműves tapasztalatod, és szeretnél kiemelt bérért munkát vállalni, akkor ne habozz, keress minket:
e-mail: jelentkezes.munkaero@gmail.com
telefon: 06307289454

részletek:
- munkavégzés helye: Budapest (utaztatást vagy szállást biztosítunk)
- munkaidő: 8.00-17.00 (heti 5 nap)
- fizetés: nettó 320 000 ft

elvárás:
-1-2 év szakmai tapasztalat
- önálló munkavégzési képesség
Feladás dátuma: július 9. 17:39.

Kapcsolatfelvétel