(Hirdetés azonosító: 74923409) Hirdetés kezelése »
2 db
Bruttó bér: 7 800  Ft / hó Bruttó bér: 7 900  Ft / hó Bruttó bér: 7 000  Ft / hó Bruttó bér: 8 200  Ft / hó Bruttó bér: 7 600  Ft / hó Bruttó bér: 10 000  Ft / hó Bruttó bér: 7 100  Ft / hó Bruttó bér: 8 400  Ft / hó Bruttó bér: 7 300  Ft / hó Bruttó bér: 7 900  Ft / hó
Egyedi ajánlat! Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Építőipari munkás
Cégnév: Király Fitness Kft

Budapestre építőipari szakembert és építőipari segédet keressünk állandó munkára.Építőipari tapasztalat a szorgalom,rugalmasság,józan élet elvárás.Erdélyiek jelentkezését is várjuk.Hosszútávú munka rendszeres fizetés.
Alvállalkozók ne hívjanak.
Érd.:06309906126-os telefonszámon
Feladás dátuma: szeptember 17. 08:16.

Kapcsolatfelvétel