Építőipari ügyintéző Munkatársat Keresünk

Bruttó bér:

925 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 15., 06:52

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Mesterjob

Szükséges nyelvtudás:
német

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Szakmai asszisztens

Leírás

2500 EUR/ Hó Ügyintéző Munkatársak Építőipar Bécs Ausztria
Feladatok: Részmunkaidő Havi 8-10 nap átlag
Az ügyvezető igazgató napi munkájának segítése, támogatása
Beosztottak, napi koordinálása megjelölt napokon
irodai alapanyagok rendelése,
Megrendelések, felügyelete,
HR adminisztratív feladatok, tolmácsolás
Management munkájának támogatása
Kapcsolattartás partnerekkel,(Utazás) előre megjelölt feladatok
Ideális az Ön számára ez a pozíció, ha
Jól beszél németül (középfok)
Képes kézben tartani több szálon futó feladatokat
Képes önállóan dolgozni, de a csapatban is megtalálja a helyét
Nyugdíjas Jelentkezők Is Betölthetik HA Szeret Utazni.
Elvárások
Határozott fellépés, rugalmasság, jó kommunikációs és együttműködő készség
Jó kommunikációs készség írásban és szóban
Precizitás, határidők tartása
Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
Terhelhetőség
Néhány tapasztalat hasonló munkakörben
Amit kínálunk
Változatos munka
Részvétel a cég belső folyamatainak alakításában
Stabil háttér, növekvő cég
Családias légkör
Versenyképes jövedelem
Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszését és úgy gondolja, és megfelel a feltételeknek úgy kérjük, hogy jelentkezését küldje el vagy telefon

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 127006987

Jófogás alkamazás QR kód