Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Építőipari vezető
Cégnév: 1line Group Kft

Dinamikusan fejlődő szerkezetépítő cégünkbe építőmérnök/építészmérnök munkatársat keresünk, jó vezetői és problémamegoldó képességekkel, azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:
Különböző kalkulációk, kimutatások készítése
Kivitelezések szakmai irányítása, felügyelete.
Alvállalkozók koordinálása, minőség és teljesítmény felmérése és ellenőrzése
Anyagszállítások koordinálása
Kivitelezések folyamatos ellenőrzése
Kivitelezés során felmerült problémák megoldása
Építkezésen végzett tevékenységek részletes dokumentálása (felmérési napló, építési napló, szállítólevelek)

Elvárások:
Szakmai tapasztalat
Szakmai felső vagy középfokú végzettség,
Kiváló kommunikációs készség
Kiváló helyzetfelismerő és megoldó képesség
Minőségi követelményekre és elvárásokra való igényesség

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezést fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel várjuk emailben: mail@1line.hu
Feladás dátuma: május 15. 19:42.

Kapcsolatfelvétel