Épületfelügyelő

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Személy - és vagyonőr

Ebben a munkakörben Ön a Lehel Csarnok védelmi, őrzési teendőinek ellátásához az alábbi tevékenységekkel járul hozzá:
nyitja és zárja, igény esetén körbejárja a létesítményt,
biztosítja a zavartalan vásárlóforgalom rendjét, fegyelmét,
szükség szerint a vásárlókat udvariasan, tárgyilagosan tájékoztatja,
ellenőrzi a személy- és gépjármű forgalmat,
fellép az illetéktelenül betolakodók, rongálók ellen,
elvégzi a munkakörbe utalt egyéb biztonsági (pl. tűzvédelemmel, liftkezeléssel, kamerarendszerrel kapcsolatos) és adminisztratív feladatokat.

Ebbe a munkakörbe az alábbi munkaidő beosztással keressük munkatársunkat:
- hétfőtől-vasárnapig 2 egymást követő munkanapokkal, 12 órás műszakokban (07:00-19:00)

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, Lehel Csarnok

Önt keressük, amennyiben:
minimum általános iskolai végzettsége van,
személy- és vagyonőri végzettséggel rendelkezik,
megbízható,
alkalmasnak érzi magát az önálló, felelősségteljes munkavégzésre,
megfelelő fizikai erőnléte, egészségügyi alkalmassága,
jó kommunikációs készséggel, konfliktuskezelő - és stressztűrő képességgel rendelkezik,
és mindemellett
büntetlen előéletű(erkölcsi bizonyítványt kérünk).

A jelentkezéshez kérjük küldje meg:
önéletrajzát a e-mail címre.

Előnyként vesszük figyelembe:
rendészeti szakon szerzett középiskolai végzettségét.

A XIII. Kerületi Közszolgáltató munkatársaként arra számíthat, hogy:
a havi munkabére pontosan és időben megérkezik,
jövedelme 100 %-ban bejelentett,
amennyiben a Társaságunk és Ön is jól teljesít, akkor jutalom és extra bónusz illeti meg, illetve hosszú távon lojális kollégaként törzsgárda jutalomban részesülhet,
egyedi, széles palettájú juttatási csomaggal várjuk:
cafeteria,
egészségügyi szűrővizsgálatok,
munkaidő-kedvezmények,
iskolakezdési támogatás,
gyerekek, unokák számára 2 hetes nyári táborozási lehetőség,
munkahelytől eltérő közigazgatási határú lakhely esetén 100 %-os utazási költségtérítés,
stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
telephelyeink tömegközlekedéssel jól megközelíthetőek,
a családbarátság nemcsak egy üres szólam, hanem odafigyelünk kollégáink család -és munkahelyi egyensúlyára,
befogadó, támogató légkör jellemzi Társaságunkat, jó csapatmunkával, céges rendezvényekkel,
beilleszkedését és betanulását mentori programmal segítjük,
számunkra fontos munkatársaink folyamatos fejlődése, ehhez képzések, tréningek szervezésével, finanszírozásával járulunk hozzá,
feladatainak ellátásához Társaságunk a munkavégzés feltételeit, eszközeit, teljeskörűen biztosítja.

Cégünkről:
Mi a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt-nél azért tevékenykedünk, hogy a kerületben élő és dolgozó, valamint az ide kikapcsolódni érkező embereket vonzó, rendezett környezet vegye körül. Munkánk kézzel fogható eredményeként a kerület dinamikusan fejlődik, szakemberek által is elismert, kiemelkedő, példaértékű programok valósulnak meg. A köz szolgálatáért kifejtett feladatellátásunkkal a lakosság komfortérzetének, elégedettségének növelése az egyik fő cél. Tulajdonosunk a magas színvonalú szolgáltatási teljesítmény eléréséhez stabil finanszírozású hátteret biztosít. A Társaság lehetőséget nyújt széles körű szakmai kiteljesedésre. A befektetett energiánk megtérülését folyamatosan érzékeljük a lakosság pozitív visszajelzései alapján.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 142966063

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.

További hirdetései

Üzleti

Utoljára aktív: 6 napja