(Hirdetés azonosító: 90681892) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Kereskedelmi munkatárs
Cégnév: Klíma Commando Kft

A Klíma Commando Kft. közel 10 éve foglalkozik lakossági és ipari klímaberendezések, hőszivattyúk forgalmazásával, szerelésével, karbantartásával. Egyéni vállalkozásból nőtte ki magát egy dinamikusan fejlődő, stabil anyagi és műszaki háttérrel rendelkező vállalkozássá.

Büszkék vagyunk arra, hogy megalakulásunk óta töretlenül nyereségesen működünk. A folyamatos fejlődés megköveteli, hogy új pozícióba vegyünk fel munkatársat:

Értékesítési Asszisztens

Új munkatársunk legfőbb feladata a cégünket online és telefonon megkereső érdeklődők tájékoztatása, igényeik felmérése, ajánlatok készítése, utógondozása, továbbá az értékesítési és marketing tevékenységünk adminisztratív támogatása.

Feladatok

-Az érdeklődések (telefon, email, webáruház) fogadása és kiszolgálása
-Vásárlók utánkövetése, pl. telefonon elégedettségének felmérése, felmerülő problémák megoldása, panaszok, online vevői értékelések generálása
-Pénztár kezelése
-A vásárlóktól begyűjtött információk CRM rendszerbe rögzítése, rendszerezése
-Online marketing tevékenységünk támogatása
-Árfrissítések, termékfrissítések online és offline rendszerben
-Bejövő megrendelések feldolgozása, előkészítése kiszállításra
-Készletnyilvántartás, raktári adminisztráció, számlázás

Követelmények
Ez a munka olyan ember számára ideális, akinek van már tapasztalata értékesítés támogatásban vagy vevőszolgálatban, szeret és tud vásárlókkal kommunikálni, valamint folyamatosan új dolgokat tanulni, mert ez a munka az átlagos kereskedelemnél kicsit összetettebb ezért több tanulást, és nagyobb odafigyelést kíván.

Középfokú végzettség
CRM rendszer kezelésében, táblázatkezelésben tapasztalat előnyt jelent

AMIT Kínálunk:
Hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias cégkultúrát ajánlunk.

Versenyképes fizetés
Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
Folyamatos külső és belső képzések
Klimatizált, igényes iroda
Családias munkakörnyezet

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Munkavégzés Helye:
Budapest, X. kerület, Maglódi út 47.
Feladás dátuma: március 28. 12:45.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel