Értékesítési és adminisztrációs munkatársat keresünk

Feladás dátuma:

márc 30., 18:39
Multirégió
Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Értékesítési munkatárs

Munkatársat keresünk értékesítési és a kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátására teljes munkaidőben, házi ápolással foglalkozó cégünkhöz.
A feladat:
telefonhívások és telefonos egyeztetés a háziápolás iránt érdeklődőkkel (értékesítés)
kapcsolódó egyeztetés az ellátást végző munkatársakkal
a vonatkozó adminisztráció
Elvárások:
udvarias, empatikus, jó kommunikációs- és szervezési készségek,
szolgáltatói attitüd,
nem feltétlenül szükséges, de előny: angol nyelvtudás
Várjuk jelentkezését a hollyworld kukac hollyworld.eu e-mail címre, a tárgyban kérjük feltüntetni: értékesítési és adminisztrációs munkatárs.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146627795

Jófogás alkamazás QR kód