Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Több éve sikeresen müködő, Wellnes és Közérzetjavitó termékekkel foglalkozó cég prémium értékesitő munkatársakat keres .Fizetés:
Fix+jutalékos rendszerben.
A munkahelyed a belváros szivében, exlusive irodában 9-17 óráig lesz.
Segítőkész kollegák, vidám csapat vár.
Feladataid. hideg hivások kezdeményezése, meglévő adatbázisból, személyes tárgyalások lebonyolitása, irodán belül.Irj, még aznap visszajelzek.
Ha kellő komunikációval rendelkezel,valamint önmagadra és környzetetre is igényes vagy ne habozz.
Jelentkezni: rli.premium@gmail.com vagy vezetoseghr01@freemail.hu
A türelmed és kitartásod sokat hozhat a konyhára
A tájékoztatás nem teljeskörü.
Feladás dátuma: március 5. 13:44.

Kapcsolatfelvétel