Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Több éve sikeresen müködő, Wellnes és Közérzetjavitó termékeket forgalmazó cég prémium értékesitő munkatársakat keres .Fizetés:
Fix+jutalékos rendszerben.

A munkahelyed a belváros szivében, exlusive irodában 9-17 óráig lesz.
Segítőkész kollegák, vidám csapat vár.
Feladataid.
- hideg hivások kezdeményezése, meglévő adatbázisból
- személyes tárgyalások lebonyolitása, irodán belül
- csapatmunkában való részvétel
- kisebb adminisztráció

Elvárások:
- kitartás
- magabiztonság
- magas ambiciózus
- dolgozni akarás
- üzleties megjelenés
- jó komunikáció készség

Amit kinálunk:
- kellemes irodai környezet
- gyors előre lépési lehetőség
- segitőkész csapatmunka
- kiemelkedő bérezés

Ha magadra ismertél, és szeretnél egy jó csapatban dolgozni, és nem csak megélni hanem élni akarsz akkor küld fényképes önéletrajzodat.
rli.premium@gmail.com
vezetoseghr01@freemail.hu

A tájékoztatás nem teljeskörü.
Feladás dátuma: február 13. 17:56.

Kapcsolatfelvétel