Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Belvárosi, frekventált üzlethelyiségbe kollégát keresünk kereskedelmi asszisztens pozícióra!

Feladatkör:
-kimenő hívások kezdeményezése, ügyfelekkel való személyes találkozó fixálása
-személyes kapcsolattartás, termékeink ismertetése
-minimális adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
-kiváló kommunikációs készség
-pontos, precíz, önálló munkavégzés
-motiváltság
-megbízhatóság

Amit kínálunk:
-bejelentett munkaviszony,
-kellemes, irodai légkör
-kiemelkedő bérezés

Munkavégzés helye: Budapest, 7.kerület
Munkaidő: H-P 9:00-17:00ig
Jelentkezés: rli.premium.hr@gmail.com
06302221202
Feladás dátuma: április 23. 12:44.

Kapcsolatfelvétel