Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Leírás

Tanácsadó, értekesítő munkatársakat keresünk

Ha valódi jövőképpel rendelkezel, vannak céljaid, érdekel a karrier és tudod jól, hogy a vásárló a legjobb barátunk, hiszen a nálunk elköltött pénzből létezünk, akkor jelentkezz bátran mert téged keresünk!

Belvárosi igényes üzletünkbe keressük új kollégáinkat, fiatalos sikeres csapatunkba.

Több éves cégünk saját márkás, prémium minőségű közérzetjavító és wellness termékeit értékesítjük.
Munkakörünk összetett:
-Ügyfélszerzés telefonon
-Ügyfél személyes fogadása, igényfelmérése
-Termékeink értékesítése

Munkaidőnk: H-P 9-17ig

Cserébe kapunk megbecsülést, kulturált munkakörülményt és munkaeszközt,
előrelépési lehetőséget, és természetesen Érdemleges fizetést.

kovacs.eva154@gmail,com
06702414405

A tájékoztatás nem teljes körű!
Feladás dátuma: május 10. 14:36.

Kapcsolatfelvétel