Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Cégünk főképp wellness, közérzetjavító saját márkás eszközök, termékek értékesítésével foglalkozik.

TÉged KeresÜnk:
- ha olyan ember vagy, akinek volt mar elég rossz munkája
- ha Igazán dolgozni akarsz
- ha elmúltál már 18
- ha fontos számodra az igényes megjelenés
- ha vannak még álmaid, és még dolgozni is hajlandó vagy értük

Fontos!
Nem az érdekel minket, mennyi diplomád, vagy mennyi szakmai tapasztalatod van! Nem érdekel minket, hány munkahelyed volt eddig! Egyedül csak az számít, hogy vannak-e céljaid?!

AMIT KÍnÁlunk:
-Kiemelkedő kereseti lehetőség
-Bejelentett állás /megbízási jogviszony
-Szakmai oktatások, fejlődési lehetőség
-Vezetők teljes körű támogatása
-Igényes belvárosi munkakörnyezet
Feladatok:
-első hetekben annyi hideg hívás, amennyi csak belefér a 8 órás munkaidődbe!
- hónap közepétől szakaszosan személyes tárgyalásokat fogsz hallgatni, és levezetni! (Csak tudj beszélgetni idegen emberekkel, mi megtanítjuk, hogy miről!)
A következő e-mail címen tudsz jelentkezni.Kérlek, a pozíciót mindenképp jelöld meg!

Elérhetőségeink:

Fényképes önéletrajz beküldése esetén: gorzokata.hr@gmail.com
telefonos elérhetőség: +36702414405
*A tájékoztatás nem teljes körű!
Feladás dátuma: május 10. 16:02.

Kapcsolatfelvétel