Országos
Kerület: X.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Thermirális Kft

Épületgépészeti szerelvényeket és fürdőszobai termékeket forgalmazó webáruház munkatársat keres vevőszolgálati / értékesítői munkára budapesti üzletébe.

Feladat:
Vásárlók kiszolgálása az üzletben
A webshopon keresztül érkező rendelések kezelése
Vevőszolgálati és kommunikációs folyamatok biztosítása
Problémák hatékony kezelése
Elvárások:
Kitűnő problémamegoldó képesség
Önállóság, jó kommunikációs készség
Magas stressztűrő- és gyors tanulási képesség
Felhasználói szintű számítógép ismeret
Előny:
Kereskedelmi, vevőszolgálati tapasztalat
Amit kínálunk:
Fiatalos csapat
Versenyképes fizetés
Rugalmas hozzáállás
Egyéb információ:
Munkakezdés: azonnal
Munkaidő: hétköznap 8-17 óráig vagy 8-16 óráig
Pozíció területe(i):
Értékesítés, Kereskedelem
Értékesítési munkatárs
Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
Telefonos ügyfélszolgálat
Vevőszolgálat
Munkavégzés helye:
1107 Budapest, Üllői út
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el az alábbi e-mail címre: szerelvenyuzlet@gmail.com

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "VevŐszolgÁlati MunkatÁrs" pozíció megnevezését.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel