Tulajdonságok

Országos
Kerület: XVI.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Húsipari, sütőipari és tejipari termékek gyártásával foglalkozó cég ( www.goldenhorn.hu) keres Budapesti és vidéki (kialitasi idökben külföldön) munkavégzésre országosan üzletkötő munkatársat.
A munkavégzés nem kimondottan irodai munka.
Feladatok:
-árajánlatok készítése, adminisztrációs feladatok
- termékek értékesítése meglévő és új ügyfelek részére, és az ezzel kapcsolatos tanácsadási feladatok
-új vevők megkeresése,
-ügyféligények és panaszok kezelése, termékinformációk továbbítása

Elvárások:
-értékesítői, üzletkötő tapasztalat
- nagyon jó kommunikációs készség
- megbízhatóság
- jó problémamegoldó képesség
- éretségi

- bérezés megegyezés szerint
-hosszú távú munka egy közel 25 éves múlttal rendelkező cégnél

- a fényképes önéletrajzokat a info@goldenhorn.hu e-mail címre várjuk fizetési igény feltüntetésével, Tárgyba: Értékesítő
Feladás dátuma: június 19. 14:23.

Kapcsolatfelvétel