Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: XVII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Electrostore.job

Leírás

Valódi kereskedő kerestetik!

4-6 vagy 8 órás munkaidővel, Értékesítő pozícióba Kereskedői vénával eladó kollégákat (Agilis idősebb korosztályt is) keresünk, műszaki áruházainkba, XIX, XVII, kerületekbe, kiemelt kereseti lehetőséggel!

Műszaki Outletben szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Nemzetközi kereskedő cégünk a hazai szórakoztató elektronikai és háztartási gép piacon több mint 100.000 elégedett ügyféllel állt már kapcsolatban .Ezért leendő kollégaként a betérő/telefonáló vásárlók köszöntése, útbaigazítása és szakszerű kiszolgálása lesz a fő feladat. Valamint kommunikálása az üzlet profiljának megfelelően a termékekről.

Feladatok:
- vásárlók fogadása, útbaigazítása
- felvilágosítás és szakszerű tanácsadás
- kihelyezett termékek árazása
- áru összekészítése és csomagolása
- áruátvétel, árukiadás és rakodás (üzlethelyiségen belüli termék kihelyezés)
- közreműködés a leltározásban, az üzlet belső arculatának megtartásában és fejlesztésében

Elvárások:
- Valódi kereskedői megnyilvánulás
- kiemelkedő kommunikációs és meggyőző készség
- 1-2 éves releváns gyakorlat műszaki értékesítői pozícióban
- megbízható, önálló munkavégzés
- pontosság, felelősség tudat
- minimum középfokú végzettség, műszaki cikk értékesítői/kereskedelmi szakképesítés előnyt jelent

Amit kínálunk:
- stabil céges háttér
- folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségek
- versenyképes alapfizetés + jutalékszerzési lehetőség
- rugalmas munkaadó

Fényképes önéletrajzokat az electromuszaki.job@gmail.com címre várjuk!
Feladás dátuma: május 14. 11:02.

Kapcsolatfelvétel