(Hirdetés azonosító: 74959772) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 166 050  Ft / hó Bruttó bér: 143 500  Ft / hó Bruttó bér: 161 950  Ft / hó Bruttó bér: 172 200  Ft / hó Bruttó bér: 145 550  Ft / hó Bruttó bér: 149 650  Ft / hó Bruttó bér: 151 700  Ft / hó Bruttó bér: 205 000  Ft / hó Bruttó bér: 155 800  Ft / hó Bruttó bér: 151 700  Ft / hó
Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Electrostore.job

Leírás

Valódi kereskedő kerestetik!

4-6 vagy 8 órás munkaidővel, Értékesítő pozícióba Kereskedői vénával eladó kollégákat (Agilis idősebb korosztályt is) keresünk, műszaki áruházainkba, XIX, XVII, XIV, kerületekbe, kiemelt kereseti lehetőséggel!

Műszaki Outletben szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Nemzetközi kereskedő cégünk a hazai szórakoztató elektronikai és háztartási gép piacon több mint 100.000 elégedett ügyféllel állt már kapcsolatban .Ezért leendő kollégaként a betérő/telefonáló vásárlók köszöntése, útbaigazítása és szakszerű kiszolgálása lesz a fő feladat. Valamint kommunikálása az üzlet profiljának megfelelően a termékekről.

Feladatok:
- vásárlók fogadása, útbaigazítása
- felvilágosítás és szakszerű tanácsadás
- kihelyezett termékek árazása
- áru összekészítése és csomagolása
- áruátvétel, árukiadás és rakodás (üzlethelyiségen belüli termék kihelyezés)
- közreműködés a leltározásban, az üzlet belső arculatának megtartásában és fejlesztésében

Elvárások:
- Valódi kereskedői megnyilvánulás
- kiemelkedő kommunikációs és meggyőző készség
- 1-2 éves releváns gyakorlat műszaki értékesítői pozícióban
- megbízható, önálló munkavégzés
- pontosság, felelősség tudat
- minimum középfokú végzettség, műszaki cikk értékesítői/kereskedelmi szakképesítés előnyt jelent

Amit kínálunk:
- stabil céges háttér
- folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségek
- versenyképes alapfizetés + jutalékszerzési lehetőség
- rugalmas munkaadó

Fényképes önéletrajzokat az electromuszaki.job@gmail.com címre várjuk!
Feladás dátuma: október 20. 11:02.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel