Bruttó bér: 300 000 Ft / hó
Kerület: II.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Otthon Centrum - Csatárka út

Az Otthon Centrum II. kerületi irodájába keresek olyan munkatársat aki szeretné szorgalmas munkájával megteremteni álmaihoz szükséges anyagi hátterét.

Hogyha rendelkezel legalább középfokú végzettséggel, szeretsz emberekkel foglalkozni, vannak felhasználó szintű számítógépes ismereteid vedd kezedbe sorsod és ne hagyd, hogy mások döntsék el helyetted, hogy mennyit ér a munkád.

Értékesítsd velünk Budapest legizgalmasabb ingatlanjait egy szakmailag felkészült, ambiciózus csapat tagjaként.

2013-ban csatlakoztam az Otthon Centrum hálózatához és kaptam meg minden segítséget és tudást ahhoz, hogy megvalósítsam céljaimat. Most abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy most én ajánlhatom föl megszerzett tudásom a változtatni vágyóknak.

Küldj egy fényképes önéletrajzot és beszéljünk közös munkánk lehetőségéről személyesen. Minden jelentkezőnek visszajelzek!

tuczai.szabolcs@oc.hu

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel