Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Éttermi dolgozó
Cégnév: Katasi Kft

II. kerületi sushi éttermünkbe keresünk teljes munkaidőben olyan kollégát, aki nyitott a japán konyha felé. Szakács végzettség nem elvárás.

A munka jellegéről: A sushi szakács mellé keresünk olyan munkatársat, aki segít neki, a keze alá dolgozik, felveszi a rendeléseket, kasszázik, eladja a kész termékeket, felszolgál, mosogat, leszedi az asztalok, tisztán tartja az éttermet, és nyitott arra, hogy akár a sushi készítésbe is bele tanuljon.

Amit elvárunk:
Legyen saját magára és környezetére igényes.
Önálló munkavégzés
Vendégekkel szemben tisztelettudó, kedves viselkedés
Jó kommunikációs képesség
Alapszintű angol nyelvtudás
Jó kézügyesség

Amit nyújtunk:
Negyed milliós havi nettó (!!) fizetés
Igény szerinti gyakoriságú fizetés, akár napi bérezés
Kulturált munkakörnyezet, igényes vendégkör
Előrelépési lehetőség
8 órás bejelentett állás
Nem monoton, sokszínű munkakör

Érdeklődni, illetve jelentkezni fényképes önéletrajzzal a katasikft@gmail.com e-mail címen lehet
Feladás dátuma: április 17. 20:29.

Kapcsolatfelvétel