(Hirdetés azonosító: 87850356) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Profield kft

Tenger gyümölcsei pizza? Bolognese spagetti? Carbonara? Te is szereted Olaszországot? Gyere hozzánk és tanuld meg elkészíteni az igazi olasz ételeket! Jelentkezz betanított salátakészítőnek, pizza készítőnek vagy pasta szakácsnak!

Feladatok:
Pasta szakács: receptúra alapján tésztaételek elkészítése, tálalása
Pizza szakács: pizzát összeállítása, elkészítése
Salátakészítő: saláták receptúra alapján való elkészítése, levesek adagolása és díszítése

Munkaidő:
Heti 5 nap
Napi 8 óra
Váltott műszak (hétvégi és esti munkavégzés is előfordul)

Munkavégzés helye:
Westend, Mom Park, Vörösmarty tér, Bécsi út

Juttatások:
Kezdő bér: nettó 160-192.000 forint + műszakpótlék + jatt, havonta, átutalással
Meleg étkezés
Biztos, hosszú távú munkalehetőség
Fejlődési, tanulási lehetőség
Barátságos, kellemes, fiatalos munkahelyi légkör
Pest megyéből érkezőknek utazás támogatás

Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével a következő e-mail címen lehet: job11109.jf@prohumanallas.hu
Érdeklődni a +36 20 221 4147-es telefonszámon lehet!
Feladás dátuma: január 11. 14:08.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel