Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Pensum Group Kft

Németországi, hosszútávú munkavégzésre keresünk faipari segédmunkásokat!

Mire számíthatsz?

A céget, ahol dolgozni fogsz egy német-holland család alapította 1968-ban. A cég fakitermeléssel, fafeldolgozással, szállítmányozással foglalkozik.

A kiutazás és a szállás megszervezésében segítséget nyújtunk!

Feladataid lesznek:

kivágott fák rakodása
minőségellenőrzés, válogatás

Hol fogsz dolgozni?

Németország nyugati részén fogsz dolgozni a holland határ közelében.

Mennyit tudsz keresni?

Ebben a munkakörben átlagosan 170 órát fogsz dolgozni két műszakban, előzetes beosztás szerint, így teljes ledolgozott hónap esetén Nettó 1400-1500 euro összeget tudsz megkeresni.

Kiket keresünk?

Elsősorban jó fizikummal megáldott férfiakat keresünk, akik rendelkeznek A2 szintű angol, német vagy orosz nyelvtudással. Előny a saját gépkocsi és a B kategóriás jogosítvány, valamint a műszaki véna!

Hogyan tudsz jelentkezni?

Jelentkezni az alábbi linken található űrlap kitöltésével lehet: https://goo.gl/forms/5xV91nobscjwrcly2

A lehető leggyorsabb ügyintézés és a mihamarabbi munkába lépés érdekében, foglalj időpontot személyes tájékoztatóra az alábbi linkeken Most:

Budapestre: https://booked4.us/pensum/

Szombathelyre: https://pensum.booked4.us/Calendar/Calendar/10

vagy fényképes önéletrajzzal és a munkakör ( faipari segédmunkás ) megjelölésével lehetséges a kulfoldimunka@pensum.hu címen.
Feladás dátuma: május 10. 16:04.

Kapcsolatfelvétel