Tulajdonságok

Országos
Kerület: III.
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Programozó, Fejlesztő
Cégnév: Visiophone Kft

Mobil- és webalkalmazások fejlesztéséhez programozó munkatársakat keresünk.

Webes tartalomfejlesztő és szolgáltató cég programozó fejlesztő pozícióba 2 fő mumkatársat keres.
Munkavégzés teljes munkaidőben, távmunka lehetőséggel, heti 2 konzultációs nappal budapesti III. kerületi irodánkban.
Feladatok: legacy kód átvétele, ami viszonylag jól dokumentált, és az eredeti fejlesztő szükség esetén rendelkezésre áll, valamint green field fejlesztések.
Szükséges kompetenciák: PHP OOP, HTML5, CSS, Ecmascript 5/6 (javascript), Mysql, Redis/Memcache, SVN, Eclipse/Netbeans
Előnyök: Node.js, Apache Cordova, Webrtc, cluster
Fizetés megegyezés szerint

Jelentkezésedet az allas@vphone.hu címre küldd!
Feladás dátuma: november 10. 19:33.

Kapcsolatfelvétel