(Hirdetés azonosító: 78686854) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Éttermi dolgozó

XIII. ker.-be keressük fekete és fehér mosogató pozícióba, részmunkaidőbe munkatársunkat!

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- hosszú távú munkalehetőség
- kiszámíthatóság
- béren kívüli juttatás
- kedves főnök, kedves kollégák

Feladatok:
Konyhai eszközök - üstök, fazekak, lábasok, GN edények szakszerű mosogatása.
Az étteremben használt tányérok, evőeszközök, poharak és tálcák beszedése a fehérmosogató helységbe, azok szakszerű elmosása, majd a száraz eszközök összerendezése

A rábízott munkaterület folyamatos takarítása, tisztántartása.

Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig 10-15-ig
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Jelentkezéseket várjuk: hr@melodin.hu
tel: 061/577-8665
mobil:306567606
Feladás dátuma: szeptember 11. 11:53.

Kapcsolatfelvétel