Sürgős!

Tulajdonságok

Kerület: XIX.
Kategória: Oktatás / tudomány
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Pszichológus
Cégnév: Karácsony S. Rózsatéri Ref. Ált. Isk. és Óv

Kispesti református iskola keres félállásra keresztyén iskolapszichológust 2018. januári belépéssel. Lelkészi ajánlás, előnyt jelent. Bérezés közalkalmazotti bértábla alapján. Pályázati határidő: 2017. 12. 15.
A pályázatot emailban kérjük elküldeni a nagygb2@freemail.hu címre. Érdeklődni a 20-58-33-771-es, ill. a 30-41-71-507-es telefonszámon lehet.
Feladás dátuma: december 8. 07:22.

Kapcsolatfelvétel