Kerület: II.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Magyarország
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Felszolgáló
Cégnév: Hanoi Étterem

Távol-keleti konyhára szakosodott éttermünkbe keresünk felszolgálót teljes munkaidőre.
Elvárások:
- Szakmai tapasztalat: min. 2-3 év vendéglátás/felszolgálói tapasztalat
- Önálló, gyors munkavégzés
- Vendégközpontúság
- Kiváló kommunikációs képesség
- Kommunikációs szintű angol nyelv tudás (kötelező)
- Távol-keleti kultúrára és konyhára való nyitottság

Előny:
- Középfokú vendéglátóipari végzettség
- További idegennyelvek ismerete
- Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
- Fiatal, lendületes csapat
- Versenyképes, korrekt fizetés
- Távol-keleti kultúra munka által való megismerése
- Béren kívüli juttatások
- Könnyen megközelíthető munkahely

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és fizetési igényi megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:
manligarment@yahoo.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel