Kiemelt!
Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Felszolgáló
Cégnév: Moonrise Kft

Felszolgáló - Pultos || Munkalehetőség

VII. és XIII. kerületi éttermekbe keresünk felszolgálót-pultost akár azonnali kezdési lehetőséggel.

Ha szeretnél hosszútávon egy fiatalos csapatban dolgozni, beszélsz angolul, valamint lelkes és vendég orientált személyiség vagy akkor köztünk a helyed.

Amit ajánlunk:
- bejelentett alkalmazotti munkaviszony
- stabil, megbízható
- vidám, lendületes csapat, barátságos környezet
- igényes vendégközönség
- versenyképes fizetés

Fényképes önéletrajzod küldd a következő email címre: sao.foodandbar@gmail.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel