Tulajdonságok

Multirégió Heves, Nógrád, Pest
Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Felszolgáló

7 kerületi újonnan nyitott éttermünkben keresünk felszolgáló - kereskedelmi üzletkötő pozícióra munkatársakat!

Feladatok: A vengédek gyors, udvarias kiszolgálása, italkészlet menedzselése.

Bérezés:
Fix béren felül, plusz egyéb juttatások, búnuszok. Rugalmas munkaidőbeosztás.

Ha részese akarsz lenni valami újnak, egy fiatalos, lendületes csapatban szeretnél dolgozni várjuk fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre: ljpoutinerie@gmail.com
Feladás dátuma: március 8. 19:25.

Kapcsolatfelvétel