Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Pincér
Cégnév: FB Workpower Kft

Partnereink megbízásából budapesti 4- és 5 csillagos szállodákba keresünk felszolgáló munkakörbe munkavállalókat alkalmi és állandó jelleggel.
Várjuk rendezvényeken alkalmi jelleggel, vagy a szállodai reggeliztetésben állandó jelleggel részt venni kívánó dolgozók jelentkezését akár főállásban, akár mellékállásban kereset kiegészítésként. Szakképesítés és tapasztalat előny, de ennek hiánya sem kizáró ok. Vállalkozó kedvű, de elkötelezett pályakezdők jelentkezését is várjuk.
jelentkezés: az iroda@stampi.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal.
www.fbworkpower.hu

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel