Felszolgáló kollégát keresünk

Bruttó bér:

2 500

Ft / óra

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Felszolgáló

Belvárosi éttermünk megújuló csapatába keressük pincér kollégáinkat egy jó hangulatú családias befogadó csapatban. Amit kínálunk a pincéreknek kiemelkedő folyamatosan növekvő fizetés 2200 netto alap + jatt átlag napi 45000 minimum kereseti lehetőség Heti vagy napi fizetés igény szerint .Heti 4-5 munka ,napi kétszeri étkezés plusz kávé. Fix kiszámitható fizetés.
Ünnep napi bónuszok.
Amit elvárunk vendéglátós angol nyelvtudás
Tapasztalat a pincérkedésben,vendéglátásban. Rugalmasság,kedves vendégorientált hozzáállás Ha jól akarsz keresni egy biztos munkahelyen fiatalos csapatban akkor mindenképp jelentkezz hozzánk egy fényképes önéletrajzzal és a továbbiakat 1 személyes találkozó keretében megbeszéljük Jelentkezni e-mail címen keresztül lehet .

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146618886

Jófogás alkamazás QR kód