Felszolgáló kollégát keresünk

Feladás dátuma:

szept 3., 10:41

Elvárt végzettség:
középiskola

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Felszolgáló

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

A Verdi Hotels egy olyan új szállodai brand, amely arra ösztönzi vendégeit, hogy legyenek részesei a helyi vibráló közösségnek, merüljenek el az élményekben, miközben otthon érzik magukat.

A Corinthia Csoport részeként a 310 szobás Verdi Budapest Aquincum F&B csapata együttműködő, lelkiismeretes és felszolgálói tapasztalattal rendelkező rendkívül motivált
Felszolgáló kollégát keres.

Milyen feladatok várnak Rád:
Szállodánk sztenderdjeinek megfelelően fogadod a vendégeinket
Á la carte szervízben szolgálod ki a vendégeket
Teljes körű információval látod el vendégeinket
Minőségi szolgáltatást biztosítasz a bár területén
Felveszed a rendeléseket és gondoskodsz, hogy minden rendelés pontosan és megfelelő minőségben kerüljön a vendégek elé

Téged keresünk, ha:
Hosszú munkaórák alatt is képes vagy fizikailag és szellemileg is friss maradni
Munkádat pontosan és alaposan végzed el, különösen a rendelések felvétele és kiszolgálása során
Rendelkezel korábbi felszolgálói vagy vendéglátóipari tapasztalattal, ami segít a munkád hatékony elvégzésében
Képes vagy alapvető kommunikációra angolul a külföldi vendégekkel
Barátságos, segítőkész és figyelmes vagy a vendégekkel szemben
Hajlandó vagy hétvégenként és ünnepnapokon is dolgozni, hiszen a vendéglátóiparban ezek forgalmas időszakok

Miért csatlakozz hozzánk?
Napi egyszeri étkezés, kávé és üdítő fogyasztás
Szállodánk Spa és wellness szolgáltatásainak díjmentes használata
Ingyenes parkolás dolgozói parkolónkban
Szervízdíjban való részesedésre van lehetőséged
Stabil, hosszútávú munkalehetőség
Támogató, fiatalos csapat
Tréningek, fejlődési- és előrelépési lehetőségek

Amennyiben szeretnéd szakmai tapasztalatod egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában kamatoztatni, várjuk fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 150018786

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Tolvaj Judit

Thermal Hotel Aquincum Zrt

További hirdetései

Üzleti

Utoljára aktív: 13 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!