5 db

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Felszolgáló
Cégnév: Veletlenkft@gmail.com

Leírás

Sziasztok!
Csapatbővítés céljából keressük munkatársainkat szakács és felszolgáló (hölgy) személyében családias vendéglőbe .
Akiket keresünk: kedves,rugalmas talpra esett önállóan dolgozni tudó személy aki munkáját szeretettel végzi és hivatásának érzi.
Bérezés napi fix +jatt! Ha felkeltettük érdeklődésed akkor várjuk fényképes önéletrajzod az alábbi email címre veletlenkft@gmail.com
Hívhatsz is minket ha szeretnéd a 06704332206-os telefonszámon minden nap 12:00tól.
További szép napot és eredményes álláskeresést mindenkinek!
Feladás dátuma: március 11. 19:05.

Kapcsolatfelvétel