Bruttó bér: 225  Ft / hó Bruttó bér: 246  Ft / hó Bruttó bér: 240  Ft / hó Bruttó bér: 300  Ft / hó Bruttó bér: 219  Ft / hó Bruttó bér: 231  Ft / hó Bruttó bér: 216  Ft / hó Bruttó bér: 252  Ft / hó Bruttó bér: 246  Ft / hó Bruttó bér: 240  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Felszolgáló

Szakmai tapasztalattal rendelkező felszolgálókat keresünk budapesti - és székesfehérvári üzleteinkbe!

Amit kínálunk.:
Korrekt munkakörülmények, fix fizetés,szakmai fejlődési lehetőség, jó hangulat, dinamikus csapat, közvetlen és siker orientált management, megbecsülés, személyzeti étkezés, bejelentés.

Amit elvárunk :
- Szeresd a vendéget és a szakmád
- Pozitív hozzáállás
- Siker orientált attitüd
- Szakmai elkötelezettség
- Kitartás és önállóság

Hiszünk abban, hogy a hozzáállás és az akarat, valamint az általunk nyújtott támogatás hozzá segít Téged is a sikerhez!

Jelentkezéseteket fényképes önéletrajzzal várjuk az events@pearlharbor.hu- s email címre!

Várjuk jelentkezésed!

Üdvözlettel, megacoop csoport
Feladás dátuma: augusztus 16. 14:01.

Kapcsolatfelvétel