Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Felszolgáló
Cégnév: Hummus Bar Kft

Leírás

Hummus Is Sexy!

Budapest belvárosának szívében található étteremlánc újonnan nyíló éttermébe keres:

felszolgálót és ételpultost.

Csatlakozz fiatal, barátságos csapatunkhoz te is!
Jatt-rendszerrel összekötött versenyképes fizetés, előrelépési lehetőség, angol tudás feltétel!

Te teszed különlegessé.

Fényképes önéletrajzokat várjuk - Pozíció Megnevezésével - a hr@hummusbar.hu e-mail címre.

A jófogás oldalára üzenetben küldött jelentkezéseket sajnos nem áll módunkban elfogadni! Kérünk mindenkit, e-mailben jelentkezzen a fent megadott e-mail címen!
Feladás dátuma: május 23. 12:25.

Kapcsolatfelvétel