- 33 %

Tulajdonságok

Kerület: XVI.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: PubliCleaning Kft

Férfi takarító munkatársakat keresünk Budapesten, külső területek takarítására (buszmegállók, villamosmegállók, végállomások). Kizárólag budapesti lakosokat várunk.
"B" kategóriás jogosítvány előnyt jelent.
A takarítás kis csoportokban történik. A takarítási pontok között autóval szállítjuk a takarító kollégákat.
Takarítási területeken napi szinten söprés és kuka ürítés a feladat.

Nappali és / vagy éjszakai munkavégzés. Bérezés: nettó 130 ezer Ft. Túlóra lehetőség 1000,-Ft/óra díjon.

Munkafelvétel: 1165 Budapest, Margit utca 135.

Jelentkezését munkanapokon 9:00 16:00 között az alábbi telefonszámon várjuk: 06 30 560 6688
Feladás dátuma: március 20. 13:03.

Kapcsolatfelvétel