(Hirdetésazonosító: 80232007) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 567 000  Ft Bruttó bér: 560 000  Ft Bruttó bér: 560 000  Ft Bruttó bér: 504 000  Ft Bruttó bér: 504 000  Ft Bruttó bér: 504 000  Ft Bruttó bér: 700 000  Ft Bruttó bér: 497 000  Ft Bruttó bér: 511 000  Ft Bruttó bér: 546 000  Ft
Kiemelt!
Céges

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XVI.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Festő
Cégnév: FUTURE BAU Kft

Leírás

Festő és kőműves szakmunkást keresünk belső glettelés, festés és homlokzati festés és hőszigetelő munkákra. Munkavégzés helye Németország München, Augsburg, Ulm. Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony.
Jelentkezés: a megadott telefonszámon, vagy a hirdetésre válaszolva.
Feladás dátuma: június 17. 10:53.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.