(Hirdetés azonosító: 69821598) Hirdetés kezelése »
2 db
Bruttó bér: 836 250  Ft / hó Bruttó bér: 813 950  Ft / hó Bruttó bér: 903 150  Ft / hó Bruttó bér: 1 115 000  Ft / hó Bruttó bér: 858 550  Ft / hó Bruttó bér: 936 600  Ft / hó Bruttó bér: 914 300  Ft / hó Bruttó bér: 825 100  Ft / hó Bruttó bér: 847 400  Ft / hó Bruttó bér: 936 600  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Festő
Cégnév: von Caprivi Fachpersonal GmbH

Leírás

Festő, mázoló, tapétázó állás Németországban

Kedves Álláskereső!

Mindig ki szerette volna próbálni szakmai tudását külföldön? Szeretne dolgozni németországi körülmények között németországi fizetésért? Ha gyorsan és bonyodalmak nélkül munkába állna Európa vezető államában, kérem keressen fel!

Ami az Ön feladata lesz:
Külső és belső felületek festése és mázolása
Tapétázás
Alapozás, glettelés, javítás, felület-kiegyenlítés
Vakolási munkálatok

Amivel Ön rendelkezik:
Befejezett festő, mázoló, tapétázó végzettség vagy többéves releváns szakmai tapasztalat
Német nyelv alapfokú ismerete (különös tekintettel a szaknyelvre), amelyet telefonos interjúval ellenőrzünk
Utazási hajlandóság Németország területén, lehetőség szerint saját gépkocsi (a legtöbb esetben szükséges)

Amit biztosítunk az Ön számára:
Az Ön elkötelezettségét egy átlag feletti jövedelemmel honoráljuk
Legális, bejelentett németországi munkahely
Határozatlan idejű szerződés közvetítői díjak nélkül
Teljes munkaidős foglalkoztatás
Betegbiztosítás, nyugdíjbiztosítás
Szállás megszerevezése a munkavégzés helyén
Hetente előleg
Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Kérjük küldje el részünkre:
Német nyelvű szakmai önéletrajzát
Végzettséget igazoló bizonyítványa másolatát.

Kapcsolattartó személy: Horváth Gergő
Tel.: +49 711 34252 250
E-Mail: bewerbung.horvath@voncaprivi.de

"A von Caprivi GmbH Fachpersonal Németország vezető munkaerő-közvetítő vállalatai közé tartozik. Fő profilunk a jól képzett szakemberek és szakmunkások elhelyezése egész Németország területén. Stuttgartban található irodánk munkatársai mind középvállalatoknak mind nemzetközi nagyvállalatoknak közvetítenek és kölcsönöznek hozzáértő szakembereket."
Feladás dátuma: június 28. 11:46.

Kapcsolatfelvétel