Bruttó bér: 1 000 Ft / óra
Kerület: VI.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Festő
Cégnév: Balazs

Lakások, Társasházak, Irodák tisztasági festésére, festésére keresek munkaerőt Budapesten és vonzáskörzetében!

Jelentkezhetsz egyedül és társaddal is!
Papir nem feltétel, de legyen festés tapasztalatod.

Bérezés: 1000Ft/óra+jutalék -> ez azt jelenti, hogy láthatatlanban ismeretlen embernek a kezdeti bére ennyi, ha magas teljesitményt nyújt az illető, akkor azt magasabb bérrel jutalmazom.

Alkoholisták kiméljenek!

Jelentkezni itt/emailben/telefonon.

Telefonszám: +36/20-386-9819

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel