(Hirdetés azonosító: 80596661) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 77 520  Ft / hét Bruttó bér: 83 640  Ft / hét Bruttó bér: 76 500  Ft / hét Bruttó bér: 74 460  Ft / hét Bruttó bér: 84 660  Ft / hét Bruttó bér: 73 440  Ft / hét Bruttó bér: 78 540  Ft / hét Bruttó bér: 102 000  Ft / hét Bruttó bér: 76 500  Ft / hét Bruttó bér: 75 480  Ft / hét
Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Festő

Leírás

Szobafestő kollégákat keresünk hosszú távra !
Szaktudást igénylő feladatról lenne szó komplett lakásokat kell kézi erővel, gondolok a glettelésre és gurításra meg a stb . Lakóparki munka . Minőség el várt . A tempó úgyszintén . Napi bérezés heti fizu. Papíros festők 1500-2000 ft a betanult festők 1300 ft . Próbanap van , nap végén el válik ki marad ki megy .
Kérek mindenkit a fent említettek tudatában jelentkezzen. Köszönöm
Feladás dátuma: augusztus 18. 18:55.

Kapcsolatfelvétel