Bruttó bér: 139 440  Ft / hó Bruttó bér: 168 000  Ft / hó Bruttó bér: 126 000  Ft / hó Bruttó bér: 137 760  Ft / hó Bruttó bér: 134 400  Ft / hó Bruttó bér: 136 080  Ft / hó Bruttó bér: 117 600  Ft / hó Bruttó bér: 119 280  Ft / hó Bruttó bér: 129 360  Ft / hó Bruttó bér: 119 280  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Barista
Cégnév: Gastrocompany Kft

Kávézós lányokat keresünk Azonnali kezdéssel, 2.kerületi és 9,kerületi kávézónkba.
Munkaidő hétfőtől péntekig 06:00-15:30h-ig vagy 7:30-17:00h-ig,
Juttatások:
Fizetés nettó 168000.-Ft/ hó (8000.-Ft/nap).
A hétvégék és ünnepnapok szabadok.
Személyzeti fogyasztás (leves+főétel) havi 21.000.-Ft értékben.
Forgalom utáni napi bónusz.

Jelentkezés, fényképes önéletrajzzal :
roland.peter@gastrocompany.eu
telefon:
+36307204141
Feladás dátuma: augusztus 7. 10:32.

Kapcsolatfelvétel