6 db

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Szállodai recepciós
Cégnév: Hungária 61 Szálláshelyszolgáltató kft

A budapesti Fig Tree House Minihotelbe recepciós munkatársat keresünk.
Ha szeretnél elhelyezkedni a turizmusban vagy csak egy maximálisan vendégcentrikus, színvonalas szobákkal és szolgáltatásokkal rendelkező minihotelben dolgoznál, várjuk jelentkezésedet. Ha meg szeretnéd nézni, hogy hova is jelentkezel, tedd meg bátran a www.fig.hu oldalunkon.
Pályakezdőket is nagyon szívesen látunk.

Feladatok
- foglalások kezelése
- vendégek fogadása
- információ nyújtása a vendégeknek a város nevezetességeivel kapcsolatban
- városnéző túrák, programok, stb. értékesítése
- foglalási rendszer és ajánlatkérések kezelése, számlázás
- szoros együttműködés a többi dolgozóval

Elvárások
- angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- vendég centrikus szemlélet
- terhelhetőség
- pontos, igényes, önálló munkavégzés

Előny: További idegen nyelvek ismerete

Munkavégzés helye: 1143 Budapest Hungária krt 61.
A fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezésedet a szanto.tamas@figtreehouse.hu e-mail címre várjuk.
Feladás dátuma: november 17. 13:24.

Kapcsolatfelvétel